“Жива бібліотека” відчинила двері перед учнями Вінницького технічного ліцею.

18 листопада 2011 року Вінницька обласна правозахисна організація “Джерело надії” провела захід “Жива бібліотека” серед учнів Вінницького технічного ліцею. Захід відбувся в рамках  проекту « Оптимізація співпраці органів влади, НУО і місцевих громад Вінницької області у протидії расизму та ксенофобії в контексті дітей – біженців, шукачів притулку та мігрантів» за підтримки Данської Ради у справах біженців та при фінансуванні Європейської Комісії.

 На «Живій бібліотеці» в ролі “Книг” виступили:

Юніс – Сполучені Штати Америки,

Бадрі – Грузія,

Дмитро – представник Вінницького осередку етнічних поляків «Кресовяци»

Спілкування учнів з “Живими книжками” супроводжувалось яскравими позитивними емоціями, щирими посмішками. Наприкінці заходу всі бажаючі могли поділитись думками та враженнями. Ось основні з них, висловлені учнями ліцею:

«Спілкуючись з іншими, ми стираємо кордони», «Вразили легкість  спілкування та взаєморозуміння, спільність в багатьох речах», «Таке безпосереднє спілкування безперечно зближує людей, знищує бар’єри та непорозуміння»,  «Кожний має право жити на цій планеті», «Насправді, ми такі однакові – однакові в своїх емоціях, почуттях, потребах».

Представник Грузії Бадрі  подякував організаторам за проведення таких заходів, тому що  вбачає в них величезну роль у формуванні та правильному вихованні молоді, зближенні та порозумінні серед різних народів і додав, що  отримав величезне задоволення від спілкування з учнями у такому незвичайному форматі.

Тренер – психолог 

ВОПО “Джерело надії” В. Засімова