“Жива бібліотека” попереджає про небезпеку

           31 січня 2012 року в приміщенні Вінницького обласного центру зайнятості Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» провела семінар-тренінг  «Попередження торгівлі людьми. Подолання стереотипів» в рамках проекту «Жива бібліотека з попередження  торгівлі людьми», що здійснюється за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та Агентства США з міжнародного розвитку.

Чи знаємо ми, як безпечно подорожувати за кордон?

Чи є наше розуміння ризиків нелегальної міграції достатнім?

Чи правда те, що люди, які потрапили у руки работоргівців заздалегідь здогадувались про це?

Чи  зуміємо ми захистити себе у разі потрапляння в пастку торгівців живим товаром?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    На ці та інші питання були знайдені відповіді на  «Живій бібліотеці» –  інтерактивному заході, що сприяє руйнуванню суспільних стереотипів та дає реальну можливість  глибше вивчити актуальні питання.

Працювала така бібліотека як і звичайна, за одним лише виключенням – “Книжками” у ній виступали люди, готові поділитися власним досвідом з найрізноманітніших питань.

           На даному заході висвітлювалась методологія, психологічні аспекти проведення «Живої бібліотеки», були представлені  посібники з проведення тематичних заходів в т.ч. методичний посібник “Жива бібліотека”, створений представниками нашої організації.

 

 

Алла Студілко

ВОПО “Джерело надії”