Тренінг: Стратегічне планування

16-17 серпня 2011 року для 10 членів Вінницької обласної правозахисної  організації  «Джерело надії» за фінансової підтримки проекту UNITER, Pact Inc був проведений 2-денний тренінг з стратегічного планування.                                                                                                                           

  Для проведення заходу нашою організацією було обрано тренера Ходакову Світлану Анатоліївну, ВООГО «Відкрите суспільство», яка вже успішно проводила для нашої команди тренінг по фандрейзингу у червні цього року .                                                                                        

            Протягом 2-х днів тренінгу, було отримано багато нової, корисної інформації. Матеріал тренінгу був інформаційно та практично насичений, викладений доступно, цікаво і зрозуміло.

Команда отримала знання щодо того, як важливо детально планувати діяльність організації, як ефективно використовувати час. В програмі тренінгу постійно виконувались практичні вправи з поділом на групи, що було особливо ефективним у навчанні. Кожен учасник тренінгу мав можливість висловити свою думку, попрацювати в команді та самостійно.

Визначення цінностей, бачення, місії організації дало можливість зорієнтувати увагу команди на головному.

          Дуже цікавим для команди було проаналізувати поточний стан організації. використовуючи при цьому SWOT– аналіз. Слід зауважити, що ця вправа дала можливість поглянути на стан речей дещо з іншого боку. 

            Крім того, під час тренінгу були проведені цікаві практичні вправи, особливо сподобались вправа (робота в групах): «Портрет конкурента», «Рейтинг аналізу ризиків»що дало можливість  визначення найбільш значних ризиків для нашої організації.

          Отримані знання допомогли кожному учаснику тренігу визначити своє місце в стратегії розвитку нашоїорганізації, що незабаром обовязково дасть свої результати.