Тренінги

22.01.2011  ТРЕНИНГ:  “ТВОЙ ЖЕНСКИЙ ПОТЕНЦИАЛ”

Вы являетесь уникальной личностью с особой жизненной задачей, и принадлежность к женскому полу – часть этой уникальности. Быть женщиной – высочайшая честь, дарующая каждой представительнице женского пола уникальные привилегии. Как же ими воспользоваться?

Какая она – настоящая женщина? Что способствует увеличению женской силы? Что же это такое: «женский потенциал» и как способствовать его раскрытию? Ответы на эти и другие «женские» вопросы мы попытаемся найти на тренинге. Мы попытаемся разобраться, какой психосексуальный сценарий сформирован у каждого из нас под влия- нием взаимоотношений наших родителей и как он влияет на нашу жизнь. И просто поговорим о том, как быть счастливие.

Задачи тренинга:

- Более глубокое познание своей женской сущности

- Раскрытие своего женского потенциала

- Повышение уверенности в себе

- Гармонизация личности

- Гармонизация отношений с противоположным полом.

14-16. 10. 2010 ТРЕНІНГ: “ВІДКРИЙ ВЛАСНУ СПРАВУ”

Протягом 14-16 жовтня 2010 року Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» проводить тренінг «Відкрий свою справу» в рамках проекту «Розвиток мікро-підприємництва серед громадян Вінницької області».

Даний проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції і Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та за сприяння Вінницького навчально-науково-виробничого об’єднання «Комплекс-1».

Метою проекту є підвищення спроможності громадян Вінницької області до зміцнення свого фінансово-економічного становища через посилення їх внутрішнього потенціалу і залучення до індивідуальної трудової діяльності шляхом відкриття власної справи.

В рамках проекту проведено психологічно – професійний тренінг по відкриттю підприємницької діяльності, що включає в себе:

1. Психологічний аспект – виявлення та закріплення лідерських якостей, розвиток уміння відповідати за свої дії, раціонально діяти в екстремальних умовах, подолання внутрішніх сумнівів при організації підприємницької діяльності, розвиток мотивації на позитивний результат.

2. Бізнес – тренінг – дл отримання азів та секретів професійної майстерності, переконання на практиці, що немає у бізнесі таких перешкод, які не можливо було б подолати, визначення оптимального алгоритму дій, перспектив та розрахунків при започаткуванні власної справи, написання бізнес-пропозицій.

Протягом 2–3–ох місяців учасникам тренінгу будуть надаватись індивідуальні консультації щодо їх бізнес-ідей та щодо написання і розрахунків бізнес – пропозицій. Також учасникам тренінгів буде надано індивідуальний супровід для вирішення актуальних питань у процесі започаткування власного бізнесу та з вирішення поточних бізнесових проблем і нестандартних ситуацій, типових для підприємницької діяльності.

В результаті навчання учасниками тренінгу будуть підготовлені бізнес-плани на конкурс для отримання мікро-грантів для започаткування власної справи.

Координатор проекту Алла Студілко ( ВОПО «Джерело надії» 067 135 57 61)

2-6.09.2010 ТРЕНІНГ:  МІЙ ВИБІР– ІНДИВІДУАЛЬНА ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

В період з 2 по 6 вересня 2010 року Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» (Голова правління Алла Студілко) проведено тренінг: «Мій вибір – індивідуальна професійна діяльність».

Головною метою тренінгу було сприяння професійному розвитку та забезпечення само зайнятості населення шляхом підвищення творчих здібностей та підвищення впевненості у власних силах осіб цільової групи.

Учасники тренінгу прийняли участь у психологічному тренінгу «Виклики сьогодення у процесі індивідуальної професійної діяльності». Під час занять пройшли зустрічі з успішними людьми, які започаткували власну справу. Досвідченими тренерами надано групові та індивідуальні консультації щодо професійної діяльності та оформленню заявок на отримання мікро грантів для започаткування власної справи.

Тренінг організовано та проведено за фінансової підтримки та сприяння Міжнародної організації по міграції (МОМ) на навчально-методичній базі Вінницького навчально-науково-виробничого комплексу К-1 (Генеральний директор Анатолій Шаповалов).

Активну участь у проведенні тренінгу прийняли члени Громадської організації «Центр Поділля-Соціум» (Голова правління Сергій Проценко).

Керівник проекту – Алла Студілко зазначила, що за досвідом роботи Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії» надання психологічної та експертної підтримки бажаючим започаткувати власну справу дає дієві результати – 75 % з числа учасників попереднього тренінгу сьогодні займаються індивідуальною професійною діяльністю.