Діяльність ВОПО «Джерело Надії»

Протягом 9-13 червня 2010 року Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» проводить тренінг «Відкрий свою справу» в рамках проекту «Розвиток мікро підприємництва серед громадян Вінницької області».
Даний проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції і Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та за сприяння Вінницького навчально-науково-виробничого об’єднання «Комплекс-1».
Метою проекту є підвищення спроможності громадян Вінницької області до зміцнення свого фінансово-економічного становища через посилення їх внутрішнього потенціалу і залучення до індивідуальної трудової діяльності шляхом відкриття власної справи.
В рамках проекту буде проведено 5-ти денний психологічно – професійний тренінг по відкриттю підприємницької діяльності, що включає в себе:
1. Психологічний аспект - виявлення та закріплення лідерських якостей, розвиток уміння відповідати за свої дії, раціонально діяти в екстремальних умовах, подолання внутрішніх сумнівів при організації підприємницької діяльності, розвиток мотивації на позитивний результат.
2. Бізнес – тренінг - дл отримання азів та секретів професійної майстерності, переконання на практиці, що немає у бізнесі таких перешкод, які не можливо було б подолати, визначення оптимального алгоритму дій, перспектив та розрахунків при започаткуванні власної справи, написання бізнес-пропозицій.
Протягом 2 – 3 –ох місяців учасникам тренінгу будуть надаватись індивідуальні консультації щодо їх бізнес-ідей та щодо написання і розрахунків бізнес – пропозицій. Також учасникам тренінгів буде надано індивідуальний супровід для вирішення актуальних питань у процесі започаткування власного бізнесу та з вирішення поточних бізнесових проблем і нестандартних ситуацій, типових для підприємницької діяльності.
В результаті навчання учасниками тренінгу будуть підготовлені бізнес-плани на конкурс для отримання мікро грантів для започаткування власної справи.
Координатор проекту Алла Студілко (ВОПО «Джерело надії» 067 135 57 61)
Генерація і захист бізнес- ідей

Ділова Бізнес-гра

Захист свого “Бізнес-продукту”

Модуль “Правові аспекти започаткування власної справи” – тренер : юрист ВОПО “Джерело Надії” Проценко А.С.

Підсумки дня підводить тренер-консультант, психолог ВОПО “Джерело надії” Засімова В.В.

Модуль “Фінанси та кредитування у маломі підприємництві. Маркетингові стратегі” – тренер – Неживенко А.П.

Своїм досвідом перших кроків у бізнесі ділиться Директор Міжнародного Благодійного фонду “ЄвроАзія” Іващенко О.Ю.