Працівники ВОПО “Джерело надії ” вчились писати проектні пропозиції.

20 – 21 грудня 2011 року в  м. Вінниця за фінансової підтримки проекту UNITER, PactInc відбувся тренінг «Проектний менеджмент», який провів тренер Микола Орлов.

Мета тренінгу: отримати знання щодо методики написання проектних заявок та реалізації проектів громадськими організаціями.

Завдання:

-  засвоїти етапи написання проектних заявок

-  здійснити розробку учбової проектної заявки

 - отримати знання щодо результуючих та  звітних документів для донорів

 

         В тренінгу прийняли участь працівники, які були мотивовані та зацікавлені в тому, щоб навчитися доносити ідеї громадських організацій до донорів – грантодавців, зрозуміти алгоритм написання проектів, механізми реалізації проектів, дізнатися, які ідеї є перспективними. Учасників також цікавило, яке життєспроможність проекту після його реалізації та власний досвід тренера.

           Микола Орлов  – досвідчений тренер, який має фундаментальну теоретичну підготовку, великий практичний досвід по даній темі та вміння донести ці знання до аудиторії.

     Під час тренінгу учасники дізналися про концепцію проектної заявки, засвоїли етапи написання проектних заявок, здійснили розробку учбової проектної заявки, отримали знання щодо результуючих та  звітних документів для донорів. Учасники отримали практичні поради щодо реалізації проектів та критеріїв успішного виконання проекту.

Дієвим результатом даного тренінгу буде кількість успішно написаних, підтриманих донорами та реалізованих проектів у 2012 і наступних роках.

     Наприкінці дводенної роботи учасники висловили подяку тренеру, бажання поглиблювати знання і готовність в подальшому розробляти проектні пропозиції та реалізовувати проекти.

 

психолог ВОПО “Джерело надії”

Наталія Мисаченко