МІЦНА СІМ’Я – ОСНОВА ЗДОРОВОГО СУСПІЛЬСТВА

З 1-го квітня 2013 року Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» розпочинає реалізацію проекту «Школа міцної сім’ї» за сприяння Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародної організації з міграції (Представництво  в Україні). Партнером по виконанню проекту виступає Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Даний проект спрямований на покращення мікроклімату в родинах (включно з дітьми), налагодження стосунки між батьками та дітьми, підвищення самооцінки учасників, покращення їх емоційного стану, формування позитивного мислення, усунення почуття провини, відчуття та усвідомлення своїх гендерних ролей.

Де, крім сім’ї,  людина має заряд кохання і бадьорості, творчих і духовних сил?

Де, крім сім’ї, отримують люди прекрасний дар – щастя материнства і батьківства?

Здорова, міцна сім’я вирощує та виховує повноцінне майбутнє покоління. Така сім’я створюється зусиллями всіх членів родини, об’єднаних спільним почуттям і прагненням гармонійного розвитку.

Спеціалізована інноваційна програма «Школа міцної сім’ї»  включає в себе:

тренінги «Цінності сім’ї та взаєморозуміння між членами родини» окремо для батьків та дітей, а також спільний захід «Гармонійна сім’я», в якому  передбачена рольова гра в двох командах.

  Під час здійснення проекту кожен  із його учасників отримає теоретичні знання та практичні навички, які допоможуть сформувати у учасників більш глибоке розуміння цінностей і потреб кожного члена родини та вміння знаходити вихід із складних життєвих ситуацій.

 

Прес – центр

ВОПО “Джерело надії”